ВІДДІЛ ОСВІТИ Клесівської селищної ради
Сарненського району Рівненської області

Глабець Аріна - переможниця обласного конкурсу патріотичної пісні  «ПОЛІСЬКА СІЧ»

Дата: 13.11.2023 14:18
Кількість переглядів: 576

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2023 році, НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області з 16 по 27 жовтня 2023 року в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» було проведено традиційний обласний конкурс патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти .

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років.

Відповідно до рішення журі обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» учениця Клесівської гімназії Клесівської селищної ради ГЛАБЕЦЬ АРІНА посіла ІІІ місце у першій (молодшій) віковій категорії - від 6 до 10 років, номінація «Солісти».

Вітаємо талановиту співачку!